Obchodní nabídka - Marečkova cukrárna

Title
Přejít na obsah
Marečkova cukrárna
V cukrárně si můžete zakoupit kolekci vlastních pohledů. Častým dotazem hostů a návštěvníků cukrárny bývá, co znamenají komunistické symboly ve spojení s panem Masarykem. Začněme krásnou ženou na pohlednicích. Její nahota je předobrazem všeho čistého, bezelstného a krásného, co by mělo tvořit jádro každého člověka. Stejně jako obrazy v kostelích, kde se producírují prdelatí andělíčkové a ochraňují lidské stvoření od všeho zlého.

Tak, jak se štítí čert kříže a svěcené vody, měl by mít každý správný komunista odpor ke kapitalismu a hromadění soukromého majetku. Jak je tedy možné, že jsou komunisté největšími vlastníky zemědělské půdy? Vždyť všichni víme, čeho se neštítili v padesátých letech minulého století.

Pohledy a výstava v cukrárně nejvíce pohoršuje bývalé komunisty, kteří převlékli kabát a teď si hrají na velké demokraty. A to je ten hnus, na který se snaží vedoucí upozornit. A proto ten Masaryk na rudé vlajce. Mohl by dlouho co povídat o bývalých komunistech, kteří zbohatli díky svým kontaktům z minulosti a teď se naparují v parlamentu jako vítězové stran či sedí v zastupitelstvu v Potštejně a obviňují pana Vecka z propagace komunismu.
Telefon do cukrárny je 494 546 444
Sponzorské dary můžete poskytnout na účet: 2501314947 / 2010
Návrat na obsah